- 3 Μαρτίου, 2020
Στο κλειστό του Αλμυρού το Φάιναλ Φορ Γυναικών στο βόλεϊ με τη συμμετοχή του ΓΣΑ!
Στο κλειστό του Αλμυρού θα διεξαχθεί το Φάιναλ Φορ του τοπικού πρωταθλήματος Γυναικών, όπως αποφάσισε η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Κεντρικής Ελλάδος σύμφωνα με πληροφορίες του e-almyros.gr.
Έτσι ο ΓΣΑ θα είναι οικοδεσπότης στην προσπάθεια για την άνοδο. Το Φάιναλ Φορ θα διεξαχθεί το τριήμερο 13-14-15 Μαρτίου και οι τέσσερις ομάδες που είναι οι ΓΣΑ, Α.Σ. Ιτέας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Κύνος Λιβανάτων, θα αγωνιστούν μεταξύ τους για τη μία θέση που οδηγεί στη Β’ Εθνική Κατηγορία.