ΓΣΑ: Καρέ τερμάτων ο “Μπάσα”, ντεμπούτο για τέσσερις μικρούς, σκόρερ ο Επίσκοπος!

O ΓΣΑ κέρδισε 8-0 την Δήμητρα που δεν συμπλήρωσε ενδεκάδα, με τους μικρούς Κρίκη, Σιούτη, Λεμούσια, Επίσκοπο να κάνουν ντεμπούτο στην ανδρική ομάδα και μάλιστα ο Επίσκοπος σημείωσε δύο γκολ! Καρέ τερμάτων πέτυχε ο Μπασαγιάννης.

Ημίχρονο 5-0 με τρία γκολ του Μπασαγιάννη, ένα του Καρρά, ένα του Κλουκουτάρα, ενώ στο β’ 45λεπτο σκόραραν ακόμη μία φορά ο Μπασαγιάννης και δύο ο Επίσκοπος.

ΓΣΑ: Λειβαδίτης, Σιούτης, Τσιαγιαννίδης (46’ Κρίκης), Μαυρογέννης, Ντόντα, Γκάμπας, Οικονόμου, Καρράς (46’ Επίσκοπος), Μπασαγιάννης, Κλουκουτάρας (46’ Λεμούσιας), Κουτσουράκης.
Δήμητρα: Τζοβάρας, Κουτσοκέρας, Ευαγγέλου, Παπαγεωργίου, Νικοβιώτης, Π. Ρούσας, Κακλιάς, Μόσχος, Νικογιάννης.